Tobiasz Dziurdziewski prosi o głosy.

Tobiasz Dziurdziewski prosi o głosy.

Tobiasz Dziurdziewski jest mieszkańcem Rydzyny. Ma 27 lat i już od ponad pięciu prowadzi własne studio treningu personalnego. Trenerem personalnym jest natomiast od 8 lat. Łączy swoje zajęcie z pracą managera. Teraz ma szansę otrzymać tytuł najskuteczniejszego managera roku 2019. Możemy mu w tym pomóc. By zagłosować wystarczy kliknąć w napis: „głosuj” przy jego nazwisku na stronie: https://www.branzafitness.com/najskuteczniejszy-manager-glosowanie/#1580807516312-6a627c8a-20cf

Tobiasz całe życie był związany ze sportem. „Dopiero połączenie organizacji biznesu z treningami dało mi największą satysfakcję” – zdradza. Prowadzi Transformers, popularne studio treningu w Lesznie.

„Zatrudniamy 11 trenerów personalnych oraz dwie recepcjonistki. Nie prowadzimy zajęć grupowych, nie jesteśmy siłownią. Lubujemy się tylko i wyłącznie w indywidualnym treningu bądź w parach oraz EMS” – wyjaśnia Tobiasz Dziurdziewski.

Za swój największy sukces uważa stworzenie tego miejsca i to że są podopieczni, którzy są z nimi od początku istnienia firmy.

Dodatkowo studio zdobyło II w kategorii Studio Treningu Personalnego w Polsce magazynu Body Life oraz I miejsce w Lesznie oraz Wielkopolsce jako Studio Fitness Głosu Wielkopolskiego.

Tobiasz Dziurdziewski jest również autorem PTsystem – systemu, który stworzyłem do zarządzania studiem treningu personalnego na własny użytek.

To nie wszystko. Tobiasz Dziurdziewski jest również organizatorem biegu OCR TorTura Leszno. Inicjatywa z roku na rok zyskuje ogromną popularność. W pierwszej edycji wzięło udział 250 uczestników. W zeszłym roku ta liczba wzrosła do 800 osób. „Aktualnie jestem w trakcie przygotowywania biegu, który odbędzie się 19 lipca. Nasz plan to 999 osób. Nazwa ma wiele wspólnego z naszym miastem, ponieważ w herbie mamy Tura. A tor jest nie lada wyzwaniem dla osób, które nie mają za wiele wspólnego z aktywnością fizyczną. Jest to jednak świetna zabawa, której towarzyszy wiele pozytywnych emocji. Oczywiście jako studio treningu personalnego zachęcamy poprzez organizacje biegu do aktywności fizycznej” – zdradza.

Jako manager w studiu co miesiąc organizuje konkurs na “Trenera Miesiąca”.
Podopieczny głosując na trenera musi odpowiedzieć na kilka pytań związanych z funkcjonowaniem naszej firmy, dzięki czemu miejsce cały czas może się rozwijać.

„Organizujemy mnóstwo eventów związanych z aktywnością sportową
takich jak: wyjazd na narty, tematyczne urodziny studia, spływ kajakowy czy wigilie dla podopiecznych, na którą co roku przybywa ponad 100 osób bawiąc się do samego rana”, ci oznacza, że miejsce nie tylko pomaga dbać o kondycję fizyczną, ale również tworzy przyjaźnie.

Dodatkowo „Transformersi” wspierają ogromną ilość placówek, sportowców czy schroniska dla zwierząt.

Działania Tobiasza potwierdzaja, że w prowadzeniu biznesu najważniejsi są dla niego ludzie  i wsłuchanie się w potrzeby klienta.

Jakie cele na najbliższy czas ma Tobiasz? Chciałby przekazywać swoją wiedzę dalej. Uczyć i pokazywać sektory, w których niegdyś popełniał błędy. Jako praktyk, który nie boi się wyzwań, mam wiele energii, którą chce wykorzystać w dobry sposób. Jeśli chodzi o cele osobiste, chciałby powiększyć rodzinę. Ma piękną żonę, z którą łączy go pasja i niczego innego mu pod tym względem nie brakuje.

Tobiasz chciałby zdobyć statuetkę, żeby potwierdzić, że to, czym się zajmuje, jest dobre na skalę naszego kraju. Jako manager na pierwszym miejscu stawia markę Transformers i chciałby „wyjść z ukrycia” i rozpromować ją na szeroką skalę.

 

1 thought on “Tobiasz Dziurdziewski prosi o głosy.”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

stat4u