Tomasz Mrozek mistrzem Wielkopolski kadetów!

Tomasz Mrozek mistrzem Wielkopolski kadetów!

Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze sięgnał w Poznaniu po tytuł mistrza Wielkopolski kadetów w tenisie stołowym. W rozegranych w niedzielę zawodach gracz klubu z gminy Rydzyna przegrał zaledwie dwa sety.

Marsz po mistrzowski tytuł Tomasz Mrozek rozpoczął od pokonania w pierwszej rundzie Jakuba Sawickiego (Czternastka Poznań) 3:0. W kolejnym spotkaniu przedstawiciel Wametu Dąbcze w identycznych rozmiarach rozprawił się z Mateuszem Marciniakiem (Smecz Konin) 3:0. W ćwierćfinale najmłodszy zawodnik 2-ligowej drużyny z powiatu leszczyńskiego ograł turniejową “szóstkę” – Ignacego Glurę (MKS TS Warta Oborniki) 3:0. Kilka minut później Mrozek bez straty seta uporał się z rozstawionym z “dwójką” Rochem Ciesielskim (Prosna Grabów), a w meczu finałowym pokonał faworyta całej imprezy – Franciszka Serafińskiego (Smecz Konin) 3:1.

Dzięki wygranej w stolicy Wielkopolski, Tomasz Mrozek awansował na mistrzostwa Polski kadetów, które są rozgrywane przy okazji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w maju w Bilczy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u