Tomasz Mrozek ósmy w Krzyżu Wielkopolskim

Tomasz Mrozek ósmy w Krzyżu Wielkopolskim

Na ósmym miejscu zakończył swój start w 2. Grand Prix Wielkopolski juniorów tenisista stołowy Wametu Dąbcze – Tomasz Mrozek. Turniej w sobotę odbył się w Krzyżu Wielkopolskim.

Podczas sobotnich zawodów jeden z podstawowych zawodników 2-ligowego Wametu rozegrał siedem pojedynków. Cztery z nich zakończyły się jego triumfami – z Michałem Wernickim (Optimum Lubasz) 3:0, Szymonem Binkiem (Orzeł Wysocko Wielkie) 3:1, Łukaszem Nadolnym (Wicher Lisiec Wielki) 3:0 i Kamilem Kostykiem (LKTS Luvena Luboń) 3:0. W pozostałych spotkaniach zawodnik klubu z powiatu leszczyńskiego uległ Miłoszowi Kukawce (fairplayce Poznań) 0:3, Jakubowi Budzyńskiemu (LZS Kuźnica Żelichowska) 1:3 i Szymonowi Brękowi (fairplayce Poznań) 0:3.

Turniej w Krzyżu Wielkopolskim był drugim z cyklu Grand Prix Wielkopolski juniorów w tym sezonie. W pierwszych zawodach, które odbyły się na początku września w Czempiniu, Tomasz Mrozek został sklasyfikowany na pozycjach 5-6.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą