Tomasz Mrozek wygrał Wielkopolski Turniej Asów - TOP 8!

Tomasz Mrozek wygrał Wielkopolski Turniej Asów - TOP 8!

Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze został zwycięzcą Wielkopolskiego Turnieju Asów – TOP 8 w kategorii juniorów. Zawody w niedzielę odbyły się w Poznaniu.

Mrozek w stolicy Wielkopolski zanotował świetny występ. W niedzielnym turnieju podstawowy gracz 2-ligowego Wametu Dąbcze rozegrał sześć spotkań. W pięciu przypadkach odniósł zwycięstwo i zanotował tylko jedną porażkę. W Poznaniu 16-latek pokonał Miłosza Kukawkę (fairPlayce Poznań) 3:0, Damiana Pyśka (LKTS Luvena Luboń) 3:0, Franciszka Serafińskiego (Wicher Lisiec Wielki) 3:0, Kamila Kostyka (LKTS Luvena Luboń) 3:0 oraz uległ Jakubowi Lamperskiemu (Pionier Kleszczewo) 2:3.

Sezon 2020/2021 jest bardzo udany dla Tomasza Mrozka. Oprócz dobrej postawy w turniejach indywidualnych, zawodnik z powodzeniem radzi sobie w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej. W pierwszej rundzie rozgrywek młodszy z dwójki braci występujących w klubie z powiatu leszczyńskiego wygrał sześć pojedynków.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Znów tylko 30 dni na rejestrację pojazdu

Od 1 stycznia 2021 r. znów obowiązują przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące nakładania kar pieniężnych na właścicieli pojazdów, którzy w ciągu 30 dni

Rusza rejestracja szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 r.

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

stat4u