Tomasz Mrozek wygrał Wielkopolski Turniej Asów - Top 8!

Tomasz Mrozek wygrał Wielkopolski Turniej Asów - Top 8!

Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze został triumfatorem Wielkopolskiego Turnieju Asów – Top 8 w kategorii młodzików w tenisie stołowym. Zawody w czwartek zostały rozegrane w Poznaniu.

W stolicy Wielkopolski młodszy z braci Mrozków nie miał sobie równych. 13-latek w Poznaniu rozegrał siedem pojedynków i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Tomasz Mrozek pokonał kolejno: Franciszka Serafińskiego (Smecz Konin) 3:1, Ignacego Glurę (MKS TS Warta Oborniki) 3:0, Michała Mądrego (Piast Ostrzeszów) 3:1, Dawida Gbiorczyka (Polonia Śmigiel) 3:0, Borysa Smelę (MKS TS Warta Obroniki) 3:0, Rocha Ciesielskiego (UKS Prosna Grabów) 3:0 i Krzysztofa Gościniaka (UKS Słowian Mrowino) 3:1.
Wielkopolski Turniej Asów – Top 8 był dla Tomasza Mrozka ostatnim sprawdzianem formy przed zbliżającymi się mistrzostwami Wielkopolski młodzików, które 30. kwietnia odbędą się w Poznaniu. W tej imprezie zawodnik Wametu Dąbcze będzie rozstawiony z numerem jeden.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u