Trwa przebudowa siedziby SOSW Rydzyna

Trwa przebudowa siedziby SOSW Rydzyna

Drugi etap przebudowy obiektów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zbliża się do półmetka. Inwestycja zakończy się w połowie sierpnia br.

Firma Kosmala Electric z Leszna wygrała przetarg na przebudowę obiektów SOSW Rydzyna w celu dostosowania tzw. oficyny zachodniej do przepisów przeciwpożarowych. Inwestycję podzielono na dwa zadania. Zakończono już budowę instalacji zewnętrznej wodociągowej i elektrycznej oraz przebudowę budynku gospodarczego dla potrzeb zamontowania w nim agregatu prądotwórczego oraz komory wodomierzo – pompowej.

W czerwcu br. rozpoczęła się przebudowa budynku nr 1. Zakres prac obejmuje budowę instalacji wodociągowej wewnętrznej przeciwpożarowej, nowej instalacji elektrycznej i systemu przeciwpożarowego, instalacji niskoprądowych, systemu sygnalizacji pożaru oraz wydzielenie stref przeciwpożarowych i malowanie klatek schodowych. Zakończenie inwestycji ma nastąpić do 17 sierpnia br.

Kolejna w ciągu ostatnich lat inwestycja w obiekty SOSW Rydzyna będzie kosztować 791 tys. zł i w całości finansowana będzie z budżetu powiatu leszczyńskiego.

 

źródło: powiat-leszczynski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...