Trzy oferty na budowę kanalizacji

Trzy oferty na budowę kanalizacji

Zakończył się przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w Dąbczu. Jak się okazało, oferty przewidują znacznie niższe koszty niż zakładano wcześniej w kosztorysie.

W UMiG w Rydzynie otwarto oferty dotyczące przetargu na budowę kanalizacji sanitarnej w ulicy Modrzewiowej, Cyprysowej, Cisowej i Łącznikowej w Dąbczu.

W budżecie gminy zabezpieczono na tę inwestycję 2.171.000 zł. brutto.

Trzy przedsiębiorstwa złożyło swoje propozycje. Najniższą ofertę złożyło:                                                                                                              KONSORCJUM FIRM:LIDER:Zakład Usługowy wodno –kanalizacyjny i C.ODariusz Bartczakul. Sienkiewicza 188-220 Osięciny PARTNER:„IL-MAR” Marcin Bartczak ul.Sienkiewicza188-220 Osięciny na kwotę  952.020,00 zł brutto.

 

protokol_z_otwarcia_ofert_-_kanalizacja_w_dabczu.pdf

3 thoughts on “Trzy oferty na budowę kanalizacji”

  1. Mieszkaniec

    Ooo, to gmina bardzo się pomyliła wyliczając kwotę. Zaraz po kanalizacji ogłoście Państwo przetarg na wykonanie drogi dla tych ulic bo aż sie prosi o to. Ten drugi milion na to starczy jak ktoś tak sie myli w wyliczeniach. Pozdrawiam!

  2. To od razu można by skanalizować Świerkową która również przylega do łącznikowej

  3. A może naprawić kanalizacje sanitarną w centrum Rydzyny od placu Dąbrowskiego do ul.KEN

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u