TT Inter Cup: TSV 1990 Merseburg rywalem Wametu

TT Inter Cup: TSV 1990 Merseburg rywalem Wametu

Niemiecki TSV 1990 Merseburg będzie rywalem Wametu Dąbcze w 1. rundzie europejskiego pucharu TT Inter Cup w tenisie stołowym. Gospodarzem spotkania będzie Dąbcze.

Drużyna z Merseburga, która została założona w 1990 roku, aktualnie występuje w dwóch niemieckich klasach rozgrywkowych: Landeslidze i Kreislidze w regionie Sachsen-Anhalt. Najbliższy rywal Wametu Dąbcze w TT Inter Cup ma za sobą już pierwszy ligowy pojedynek w nowym sezonie. TSV 1990 Merseburg przegrał na wyjeździe z zespołem Alemania Riestedt 6:9.

Merseburg od kilku lat jest organizatorem jednej z rund „Tour of Champion”, w którym uczestniczą czołowi zawodnicy świata. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 18. listopada i wezmą w niej udział m.in. Timo Boll, Dimitrij Ovtcharov czy Jan Ove Waldner.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy zostanie rozegrane spotkanie. Obydwa zespoły muszą uzgodnić między sobą dogodny termin. Spotkanie musisz zostać jednak rozegrane najpóźniej do 22. października.

W tegorocznej edycji TT Inter Cup udział weźmie 57. drużyn z dziesięciu krajów. Polskę oprócz Wametu Dąbcze reprezentować będzie także 1-ligowa Poltarex Pogoń Lębork.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Będą nowe chodniki w gminie Rydzyna

Zarząd Dróg Powiatowych przygotowuje się do zlecenia budowy chodników w dwóch miejscowościach w gminie Rydzyna: Robczysku i Maruszewie. W budżecie powiatu leszczyńskiego na 2021 r.

Zamykają przejazd w Kłodzie

Planowane zamknięcie przejazdu kolejowego w Kłodzie potrwa od dnia 28.02.2021 r. godz. 18:00 do dnia 1.03.2021 r. godz. 12:00 źródło: rydzyna.pl

stat4u