Tymek na podium w Czempiniu

Tymek na podium w Czempiniu

Najmłodsi tenisiści stołowi z regionu rywalizowali w niedzielę w finałowym turnieju OZTS Leszno w kategorii skrzatów, żaków i młodzików. W Czempiniu wystąpiło dwoje przedstawicieli Wametu Dąbcze – Tymoteusz Marcinkowski i Magdalena Borowczyk.

Najbardziej zapracowany w niedzielę był Tymoteusz Marcinkowski, który wystartował w dwóch kategoriach – skrzatów i żaków. W tej pierwszej grupie młody gracz klubu z gminy Rydzyna stanął na podium, zajmując wysokie, drugie miejsce. W starszej kategorii – żaków, uplasował się na miejscu dziesiątym.

Wśród młodziczek rywalizowała natomiast Magdalena Borowczyk. Przedstawicielka Wametu Dąbcze zmagania ukończyła na piątej pozycji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce