Umowa podpisana rusza przebudowa dróg

Umowa podpisana rusza przebudowa dróg

W UMiG Rydzyna podpisano dwie umowy z wykonawcą na zadanie nr 1 – przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych (z kostki brukowej) w miejscowościach: Dąbcze, Kaczkowo i Pomykowo zrealizuje firma: Patryk Borowczyk PHU z Krobi za kwotę 209.045,39 złotych.

Oraz na zadania nr 3 – przebudowa parkingu przy świetlicy wiejskiej w Rojęczynie zrealizuje firma: Patryk Borowczyk PHU z Krobi za kwotę 109.583,10 złotych.

Termin wykonania wszystkich zadań to 30 października br. Na te zadania wykonawca zobowiązał się do 60 miesięcznej gwarancji.

4 thoughts on “Umowa podpisana rusza przebudowa dróg”

  1. Oczywiście wszystkie drogi na około robione a Tworzanki głęboko w dup’**
    Na mniejsze wsie na uboczu kasy nie ma jak zwykle parodia.

  2. Maruszewo to tez wieś zapomniana. Zero chodnikow, droga z Dabcza do Maruszewa notorycznie łatana kamyszkami. Prosta, dluga droga i ograniczenie ponoc do 50. Ale każdy kierowca tylko gaz do dechy i ile fabryka dala. Stach dzieci rowerem do Dabcza puscic-zero drogi rowerowej. A plac zabaw za 10 lat w takim tempie. Porazka

  3. Strach to nawet na przystanek puścić samych. Bo droga kiepska, pobocze dziurawe.
    O placu to już nie wspomnę.
    Pomyślcie o nas. Maruszewo się rozbudowuje. Dzieci przybywa.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u