Uroczyste zakończenie roku w gimnazjum

Uroczyste zakończenie roku w gimnazjum

Trzecioklasiści z rydzyńskiego Gimnazjum im. Sułkowskich zakończyli rok szkolny dzień wcześniej niż swoi koledzy. Absolwenci w uroczysty sposób uczcili koniec szkoły, który w pewien sposób oznacza zakończenie pewnego etapu w ich życiu.

Młodzi ludzie 22 czerwca zostali absolwentami Gimnazjum. Uczniowie przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali przed swoimi nauczycielami oraz rodzicami.

Grono pedagogiczne nie pozostało dłużne. Nauczyciele wystąpili przed swoimi podopiecznymi. Przedstawienie dotyczyło oczywiście tematów ogólnoszkolnych.

Dyrektor Jolanta Kotyś wygłosiła przemówienie i w sposób indywidualny pożegnała uczniów klas trzecich. Wielu nastolatków wzruszyło się podczas wspomnień.

Życzymy młodym ludziom, by przyjaźnie zawarte w tym czasie okazały się trwałe, a wybory dalszej edukacji okazały się satysfakcjonujące.

Poniżej fotorelacja i film z wydarzenia.

foto i video : Kornel Katarzyński

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie

Zgodnie z przeprowadzonym konkursem nową dyrektor Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie została Pani Izabela Rychlik, która była nauczycielem w Szkole Podstawowej

Milion złotych na deszczówkę!

Sejmik Województwa Wielkopolskiego 19 lipca 2021 roku podjął uchwałę w sprawie przekazania przez Województwo Wielkopolskie dotacji jednostkom samorządu terytorialnego w ramach programu pn. „Deszczówka”. Wsparcie

Narada sołtysów

Na naradzie z Burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna zjawili się sołtysi z naszej gminy. Rozmawiali o wysokości funduszu sołeckiego na 2022 rok w poszczególnych wioskach.