Uroczyste zakończenie roku w gimnazjum

Uroczyste zakończenie roku w gimnazjum

Trzecioklasiści z rydzyńskiego Gimnazjum im. Sułkowskich zakończyli rok szkolny dzień wcześniej niż swoi koledzy. Absolwenci w uroczysty sposób uczcili koniec szkoły, który w pewien sposób oznacza zakończenie pewnego etapu w ich życiu.

Młodzi ludzie 22 czerwca zostali absolwentami Gimnazjum. Uczniowie przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali przed swoimi nauczycielami oraz rodzicami.

Grono pedagogiczne nie pozostało dłużne. Nauczyciele wystąpili przed swoimi podopiecznymi. Przedstawienie dotyczyło oczywiście tematów ogólnoszkolnych.

Dyrektor Jolanta Kotyś wygłosiła przemówienie i w sposób indywidualny pożegnała uczniów klas trzecich. Wielu nastolatków wzruszyło się podczas wspomnień.

Życzymy młodym ludziom, by przyjaźnie zawarte w tym czasie okazały się trwałe, a wybory dalszej edukacji okazały się satysfakcjonujące.

Poniżej fotorelacja i film z wydarzenia.

foto i video : Kornel Katarzyński

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

SOSW Rydzyna rozbudowuje monitoring wizyjny

W prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie rozpoczęła się rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego. W 2019 r. wykonany został pierwszy etap

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u