Utrudnienia na rynku

Utrudnienia na rynku

Od kilku dni można na zobaczyć ekipę remontową, która naprawia nawierzchnię rynku. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu pojazdów i zmianę miejsca wjazdowego na parking.

Wymieniane jest spoinowanie w miejscu największej intensywności użytkowania. Zamiast miału granitowego będzie gotowa zaprawa fugująca. W kilku miejscach już jest zastosowana I tam kostki są stabilne.

Przypominamy; że rynek był projektowany jako dukt pieszy z dopuszczeniem niewielkiego wykorzystania przez samochody a nie jako parking.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u