UWAGA! WZNOWIENIE DOBORU DO SŁUŻBY W POLICJI

UWAGA! WZNOWIENIE DOBORU DO SŁUŻBY W POLICJI

Informujemy, że w Zespole Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wznowiona została procedura w zakresie realizacji poszczególnych etapów doboru do służby w wielkopolskiej Policji o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 do 8 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji (Dz. U. z 2020 r. poz. 360).

Komplet dokumentów aplikacyjnych do służby w Policji można składać osobiście w siedzibie Zespołu Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu (ul. Kochanowskiego 15, Poznań) lub w siedzibach komend miejskich i powiatowych Policji na terenie województwa wielkopolskiego.

W Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie przy ul. 17 stycznia 8 dokumenty należy składać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

W związku z panującą na terenie kraju sytuacją związaną z możliwością wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2, kandydaci do służby w Policji w trakcie składania dokumentów aplikacyjnych oraz uczestnictwa w pozostałych etapach postępowania obowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz noszenia rękawiczek ochronnych.

źródło: leszno.policja.gov.pl

1 komentarz do "UWAGA! WZNOWIENIE DOBORU DO SŁUŻBY W POLICJI"

  1. Policjant składa raport:
    – Panie komisarzu, podczas dzisiejszej służby nic się nie wydarzyło, no… może ta naga kobieta w parku.
    – Zignorowaliście ją?
    – Tak. Ja raz, a kolega dwa razy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Projekt budżetu Gminy Rydzyna na 2022 rok

Projektu budżetu Miasta i Gminy Rydzyna na 2022 rok Analiza prognozowanych dochodów i wydatków na 2022 rok prowadzi do następujących wniosków. Planowane dochody szacowane są