Viva Moniuszko! - Koncert Galowy

Viva Moniuszko! - Koncert Galowy

Ju ż wkrótce odbędzie się Galowy Koncert w zabytkowej Sali Balowej rydzyńskiego Zamku w całości poświęconemu ojcu Polskiej Opery Narodowej Stanisławowi Moniuszce.

W wytwornych wnętrzach znakomici artyści wykonają najpiękniejsze arie z oper wybitnego twórcy, m.in.: „Gdyby rannym słonkiem” , „Szumią jodły” z Halki, aria „z kurantem”, „Dumka Jadwigi” ze Strasznego Dworu, aria Hrabiny oraz wspaniałe pieśni pochodzące ze Śpiewnika Domowego na czele z „Prząśniczką”!
Koncert upamiętni postać wielkiego kompozytora w 200 – lecie jego urodzin.

Wykonawcy:
Liza Wesołowska – sopran
Katarzyna Haras – mezzosopran
Tomasz Maleszewski – tenor
Wioletta Fluda – fortepian
Maciej Michałkowski – prowadzenie

Na ten wyjątkowy spektakl wpisujący się w Rok Moniuszkowski, zapraszane szczególnie są kobiety. Nie jest to bynajmniej dyskryminacja mężczyzn. Po koncercie na przedstawicielki płci pięknej został przygotowany specjalny program z okazji Święta Kobiet.

Bilety w cenie 35 zł można nabywać w Recepcji hotelowej, lub rezerwować telefonicznie. Serdecznie zapraszamy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Przygoda z siatkówką na wyciągnięcie ręki

Patryk Ashton od niedawna mieszka w Rydzynie. Jego pasją jest siatkówka, a ponieważ wiele osób w czasach szkolnych lubiło ten sport, postanowił rozkręcić grupę chętnych

Planowane wyłączenia prądu w Dąbczu

24 listopada 2020 r. w godz. 07:30 – 08:0024 listopada 2020 r. w godz. 14:00 – 14:30 Dąbcze ul. Lotnicza nr 1; ul. Maruszewska działka

stat4u