W Dąbczu odbył się balik karnawałowy

W Dąbczu odbył się balik karnawałowy

22 lutego na sali wiejskiej w Dąbczu odbył się balik karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci z przedszkola. O dobrą zabawę zadbała grupa animacyjna Tumko Team.

Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych pojawiły się wróżki, królewny, rycerze, piraci, policjanci, strażacy, jednorożce, tygrysy, dinozaury i inne stworzenia. Nie sposób zliczyć wszystkie postaci, ale trudno było rozpoznać wszystkie dzieci.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Przedszkolacy wzięli także udział w konkurencjach sprawnościowych oraz w zabawach z chustą animacyjną.

Balik został sfinansowany z funduszy Rady Rodziców.

 Źródło: Monika Glapiak

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u