Walka pana Krzysztofa o zdrowie. Możemy pomóc

Walka pana Krzysztofa o zdrowie. Możemy pomóc

Po raz kolejny udostępniamy informację o panu Krzysztofie Owczarzu, który miał operację na ropnia mózgu, w wyniku której nie mówi i ma niedowład prawej strony.

W maju 2017 roku mężczyzna  trafił na oddział neurologiczny z podejrzeniem udaru mózgu. Po wstępnych badaniach tomografem stwierdzono guz mózgu lub ropień. W ciągu tygodnia stan się bardzo pogorszył. Jak się okazało, ropień pękł. Pan Krzysztof został przewieziony na oddział neurochirurgiczny w Poznaniu, gdzie miał operację . Od tego czasu ma niedowład prawej strony i nie mówi. We wrześniu 2019 przeszedł 2 udary. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje opieki 24/7, by móc funkcjonować. Ponadto niezbędna jest codzienna rehabilitacja,która wymaga sporego nakładu finansowego.

Oprócz tego potrzebne są pieluchy i środki pielęgnacyjne, które również kosztują. Rodzina prosi o pomoc.

https://pomagam.pl/634dphrm?fbclid=IwAR2b9-KxQ6x1xmQWTSUckYnMAfbPThWGy1pIAsSZ9QIeEcv-F2Sj54iINGI

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Czy zbiornik Rydzyna wyschnie? [VIDEO]

Zbiornik retencyjny w Dąbczu powstał nie jako obiekt rekreacyjny. Jego przeznaczenie było takie, żeby zgromadzić wodę, która mogłaby zalać Rydzynę. Mimo opadów, jakie miały miejsce,

Daniel Loman z Dąbcza mistrzem świata

Daniel Loman z Dąbcza zdobył tytuł mistrza świata w kulturystyce w wadze super ciężkiej. Startował w Słowenii w Brezicach. „Wygrałem kartę zawodowca federacji IBFF, jako

Nie ma lipy, będą lipy

Gmina Rydzyna otrzymała dofinansowanie na zakup lip drobnolistnych. Będzie ich aż sto osiemdziesiąt. Sadzonki zostaną umieszczone w kilku częściach naszej gminy. Ponad 59 tys. zł.

stat4u