Wamet Cup dla Chwastyniaka!

Wamet Cup dla Chwastyniaka!

Wamet Cup dla Chwastyniaka! W niedzielę najlepszy Labanau

17-letni Andrei Labanau wygrał ostatnią, trzecią rundę Wamet Cup w tenisie stołowym. Triumfatorem klasyfikacji generalnej całego cyklu został Wojciech Chwastyniak, reprezentujący na co dzień barwy 2-ligowej Polonii Śmigiel.

Trzeci turniej Wamet Cup miał niezwykle silną obsadę. Do rywalizacji zgłosili się m.in. dwaj triumfatorzy Grand Prix Wielkopolski seniorów z mijającego sezonu oraz reprezentant Białorusi do lat 18 – Andrei Labanau. To właśnie ten ostatni gracz okazał się triumfatorem zmagań.

Zawodnik z Białorusi w końcowej klasyfikacji wyprzedził Mateusza Krawczyka z MKTS-u Opalenica oraz Wojciecha Walenckiego (UKS Lgiń-Wijewo). Najlepszy zawodnik Wametu Dąbcze – Mieszko Przybył uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji. Sporym zaskoczeniem była słabsza gra lidera „generalki” Wojciecha Chwastyniaka, który nie zdołała awansować do fazy grupowej.

Słabszy występ w ostatnim turnieju nie przeszkodził jednak graczowi Polonii Śmigiel w triumfie w klasyfikacji generalnej Wamet Cup. Jeden z czołowych 2-ligowców uzbierał na swoim koncie 122 punkty i drugiego w „generalce” Wojciecha Walenckiego wyprzedził o cztery „oczka”. Trzecie miejsce zajął z dorobkiem 115 punktów Denis Bolewicz (Polonia Śmigiel).

Wyniki 3. rundy Wamet Cup | Klasyfikacja końcowa 3. rundy Wamet Cup | Klasyfikacja generalna Wamet Cup

labanauandrei

klasyfikacjageneralna

wamet_cup_drabinka_3

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce