Wamet Cup: Pierwsza runda dla Katafiasza

Wamet Cup: Pierwsza runda dla Katafiasza

Krzysztof Katafiasz z 2-ligowej Stelli Niechan Gniezno został triumfatorem pierwszej rundy Wamet Cup w tenisie stołowym. W finałowym pojedynku wicemistrz Wielkopolski juniorów pokonał Mateusza Krawczyka z MKTS-u Opalenica 3:1.

Katafiasz był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem niedzielnej imprezy. Przedstawiciel gnieźnieńskiej Stelli Niechan przez całe zawody nie przegrał żadnego pojedynku, a najcięższy bój stoczył w fazie grupowej z Krzysztofem Mrozkiem, wygrany 3:2. W pozostałych spotkaniach 18-letni Krzysztof Katafiasz pewnie rozprawiał się ze swoimi rywalami.
Podium pierwszej rundy Wamet Cup uzupełnili Mateusz Krawczyk z MKTS-u Opalenica i Wojciech Chwastyniak z Polonii Śmigiel. Łącznie w najlepszej „ósemce” znalazło się sześciu graczy, którzy w sezonie 2017/2017 występowali na 2-ligowym froncie.
Kolejny turniej z cyklu Wamet Cup zostanie rozegrany na początku maja.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u