Wamet Dąbcze najpopularnieszją drużyną w Lesznie i powiecie leszczyńskim!

Wamet Dąbcze najpopularnieszją drużyną w Lesznie i powiecie leszczyńskim!

Klub Sportowy Wamet Dąbcze został najpopularniejszą drużyna w Lesznie i powiecie leszczyńskim w 2018 roku w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Andrzeja Kraśnickiego.

Druga edycja plebiscytu Głosu Wielkopolskiego “Mistrzowie Sportu” składa się z dwóch etapów. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z sześciu kategorii (sportowiec junior dziewczęta, sportowiec junior chłopcy, sportowiec senior kobiety, sportowiec senior mężczyźni, trener i drużyna) zostaną wybrani w Poznaniu i w każdym z wielkopolskich powiatów. Awansują oni do wojewódzkiego finału, zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w Wielkopolsce w 2018 r.

Klub Sportowy Wamet Dąbcze zdominował rywalizację w Lesznie i powiecie leszczyńskim, zajmując pierwsze miejsce. W pokonanym polu tenisiści stołowi z gminy Rydzyna pozostawili m.in. żużlowców Fogo Unii Leszno czy siatkarzy UKS “9” Leszno. W nagrodę za wygranie etapu powiatowego działacze Wametu Dąbcze otrzymają okolicznościowy medal i list gratulacyjny od prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Andrzeja Kraśnickiego.

Głosowanie w drugim etapie rozpocznie się w poniedziałek 31. grudnia 2018 roku i potrwa do 7. stycznia 2019 roku. O zasadach oddawania głosów poinfmorujemy na naszych social mediach!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą