Wamet Dąbcze powrócił do treningów

Wamet Dąbcze powrócił do treningów

Po blisko dwóch miesiącach przerwy treningi wznowili w poniedziałek tenisiści stołowi Wametu Dąbcze. – Cieszymy się z powrotu do zajęć – mówi Mateusz Przybył, prezes Klubu Sportowego Wamet Dąbcze.

Pingpongowy sezon oficjalnie został przerwany w Polsce pod koniec marca. Władze Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego podjęły decyzję o zakończeniu rozgrywek ligowych. Turnieje indywidualne został przełożone na sierpień i wrzesień.

W poniedziałek do treningów wrócili przedstawiciele Wametu Dąbcze. Drużyna będzie trenować w najbliższym czasie trzy razy w tygodniu. Wznowione zostały także zajęcia Akademii Tenisa Stołowego. Pod koniec sierpnia klub z gminy Rydzyna planuje zorganizowanie krótkiego obozu dla wszystkich swoich zawodników.

Zajęcia odbywają się z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u