Wamet Dąbcze w ścisłej czołówce Wielkopolski

Wamet Dąbcze w ścisłej czołówce Wielkopolski

Czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego i siódme miejsce w ramach współzawodnictwa PZTS w Wielkopolsce zajęli w sezonie 2020/2021 tenisiści stołowi Wametu Dąbcze.

Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego w Poznaniu dokonał podsumowania sezonu 2020/2021 przedstawiając klasyfikacje klubowe w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Systemu Sportu Młodzieżowego. W obydwu tych rankingach w czołowej „10” sklasyfikowany jest Klub Sportowy Wamet Dąbcze.

W klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego klub z powiatu leszczyńskiej został sklasyfikowany na czwartej pozycji w Wielkopolsce. W rankingu w ramach współzawodnictwa PZTS zespół z Dąbcza uplasował się na siódmej pozycji. Pod względem wykupionych licencji zawodniczych, Wamet Dąbcze plasuje się na 16 miejscu w województwie. W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego udział wzięło blisko 70 klubów.

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze w ostatnich miesiącach wywalczyli m.in. historyczne trzecie miejsce w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej, drugi zespół awansował do 3. ligi, a medale mistrzostw Wielkopolski zdobywali Tomasz Mrozek, Jakub Werner i drużyna młodzików (Filip Baliński, Maciej Kajzer).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce