Wamet jest już w Ebensee! W piątek starcie trzeciej rundy!

Wamet jest już w Ebensee! W piątek starcie trzeciej rundy!

Po blisko 10-godzinnej podróży tenisiści stołowi Wametu Dąbcze dotarli do austriackiego Ebensee, gdzie w piątek rozegrają spotkanie w trzeciej rundzie Pucharu Europy TT Inter Cup z miejscowym SPG muki. Początek spotkania o godzinie 18.

Faworytem piątkowego starcia są Austriacy, którzy na co dzień występują w 2. Bundeslidze. Skład gospodarzy naszpikowany jest gwiazdami tamtejszego tenisa stołowego. Liderem SPG muki jest Simon Oberfichtner. Urodzony w 1996 roku zawodnik sięgał w swojej karierze m.in. po złoty medal Austriaj Youth Open. Silnym punktem zespołu w Ebensee jest także Martin Leonhartsberger, który w przeszłości występował w austriackiej 1. Bundeslidze. Skład SPG muki uzupełnia wicemistrz Austrii do lat 18 – Jonas Promberger.

Piątkowe starcie SPG muki Ebensee z Wametem Dąbcze rozpocznie się o godzinie 18. Wcześniej, bo w samo południe graczy klubu z gminy Rydzyna czeka oficjalny trening.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Wypadek na S5

Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów doszło około godz. 10.30, za węzłem Leszno Południe a przed zjazdem na węźle Rydzyna. – Ze wstępnych ustaleń wynika,

Znaleziono klucze nad zalewem „Rydzyna”

Dzisiaj ok godz. 16 w Rydzynie na terenie zalewu znaleziono klucze. Więcej informacji prywatnie. Odbiór na terenie Bojanowa. Czytamy na profilu FB https://www.facebook.com/anna.wolsztyniak.37

stat4u