Wamet nadal sponsorem

Wamet nadal sponsorem

1013226_823080131041314_176652168_nJeden z wiodących w kraju producentów wiat stadionowych, trybun sportowych i przystanków autobusowych – firma Wamet nadal będzie sponsorem tytularnym tenisistów stołowych Klubu Sportowego Dąbcze. Umowa została przedłużona do końca sezonu 2015/2016.

 

 

Firma Wamet, która także w ubiegłych rozgrywkach była sponsorem tytularnym zespołu z Dąbcza, postanowiła przedłużyć umowę sponsorską o kolejny rok. – Współpraca pomiędzy naszą firmą a klubem układa się rewelacyjnie. Po awansie zespołu do 2. ligi postanowiliśmy jeszcze mocniej wesprzeć drużynę z naszej miejscowości – mówi Hieronim Firlej, jeden z właścicieli Wametu.

Ostatnie miesiące były wyjątkowe dla Klubu Sportowego Wamet Dąbcze. Pierwszy zespół po raz pierwszy w historii wywalczył awans do 2. ligi, a druga drużyna bez straty punktu wygrała rozgrywki w 4. lidze grupie B i awansowała do grupy A. Dodatkowo spore sukcesy na arenie krajowej odnosił najmłodszy tenisista stołowy klubu – Tomasz Mrozek, który stanął na podium I Grand Prix Polski żaków (trzecie miejsce) oraz wspólnie z Alanem Kulczyckim z Gorzovii Gorzów Wielkopolski dotarł do ćwierćfinału mistrzostw Polski do lat 11 w grze podwójnej.

– Przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Wamet świadczy o tym, że współpraca na linii klub-sponsor układa się znakomicie. Dzięki wsparciu finansowemu od największej firmy w Dąbczu nasi zawodnicy mogą rozwijać się i odnosić sukcesy. Przed nami kolejne cele i marzenia, a firma Wamet pozwala nam je realizować – mówi Mateusz Przybył, prezes Wametu Dąbcze.

W rozpoczynających się we wrześniu rozgrywkach, zespół z Dąbcza wystąpi w 2. lidze i 4. lidze grupie A. Podrydzyński klub otrzymał już licencję Polskiego Związku Tenisa Stołowego uprawniającą na starty w sezonie 2015/2016.

źródło: http://www.dabcze.e-pingpong.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Rycerze dominują nad RÖBEN GIMBASKET

Cztery zwycięstwa w czterech meczach. Rycerze Rydzyna wykorzystują dobrą passę i zaliczają kolejne zwycięstwo w II lidze. Spotkanie z wrocławską drużyną zakończyło się wynikiem 82

Błąkające się psy

Czytelnicy poinformowali nas o błąkających się psach w Rydzynie w okolicach ulicy Jana z Czerniny.

stat4u