Weekend z tenisem stołowym w Dąbczu

Weekend z tenisem stołowym w Dąbczu

Sporo będzie się działo w najbliższy weekend w Dąbczu. W hali sportowej miejscowej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego zostaną rozegrane dwa spotkania tenisa stołowego.

W sobotę o godzinie 12 występujący w 2. lidze mężczyzn wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej Wamet Dobry Wiązar Dąbcze podejmie KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań. Drużyna ze stolicy Wielkopolski zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem czterech “oczek”.

W niedzielę natomiast w Dąbczu zostanie rozegrane spotkanie 1. ligi kobiet. Miejscowy Wamet Dobry Wiązar, który debiutuje na zapleczu Ekstraklasy kobiet, podejmie w zaległym spotkaniu szóstej kolejki LUKS Agro-Sieć Chełmno. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 14. Kibice, którzy zjawią się w niedzielne popołudnie w hali sportowej w Dąbczu, będą mieli okazję zobaczyć w akcji trzykrotną medalistkę Mistrzostw Świata osób niepełnosprawnych – Karolinę Pęk.

Łącznie podczas weekend wszystkie zespoły Wametu Dobry Wiązar Dąbcze rozegrają pięć spotkań. Oprócz dwóch domowych meczów, w sobotę 1-ligowa drużyna żeńska zmierzy się na wyjeździe z MRKS-em Gdańsk, a męski drugi zespół zagra w ramach 4. ligi OZTS Leszno na wyjeździe z Promieniem Krzywiń (godz. 10:00) oraz CKS Heliosem Czempiń II (godz. 14:00).

Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania. Wstęp na spotkania w Dąbczu jest bezpłatny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Z POMOCĄ POTRZEBUJĄCYM I BEZDOMNYM

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym policjanci kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy oraz schronienia w związku z obniżającą