Werner z brązowym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski

Werner z brązowym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski

Brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski wywalczył w minioną niedzielę tenisista stołowy Wametu Dąbcze – Jakub Werner. Zawody rozegrane zostały w Poznaniu.

Jakub Werner w stolicy województwa stoczył trzy pojedynki. Gracz 2-ligowego Wametu pokonał w Poznaniu Macieja Buśko (UKS Optimum Lubasz) 3:0 oraz uległ Jakubowi Jankowskiemu (Polonia Smigiel) 0:3 oraz Dariusz Sałamaszek (fairPlayce Poznań) 1:3.

Teraz przed zawodnikiem klubu z Gminy Rydzyna start w 33. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które w ostatni weekend maja odbędą się w Gliwicach (woj. śląskie). W zawodach wystartują najlepsi w kraju zawodnicy do lat 21, którZy rywalizować będą o medale w grze pojedynczej, podwójnej, mieszanej i turnieju drużynowym.

Medal Jakuba Wernera to kolejny sukces gracza Wametu Dąbcze w mistrzostwach Wielkopolski. Wcześniej po srebrny medal w wojewódzkim czempionacie juniorów sięgnął Tomasza Mrozek, a brąz w rywalizacji drużynowej młodzików wywalczyła drużyna Wametu Dąbcze w składzie: Maciej Kajzer i Filip Baliński.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą