Wernisaż w Warszawie

Wernisaż w Warszawie

2.06. odbył się Wernisaż prac plastycznych konkursu „Poczta Lotnicza”. Młodzi adepci sztuki plastycznej mieli za zadanie przygotować projekt pocztówki o tematyce lotniczej.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane podczas wystawy ulicznej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Znalazły się tam również prace trzech uzdolnionych mieszkanek naszej gminy.

Jury konkursowe nagrodziło pracę Weroniki Pietrzak a wyróżniono pracę Marianny Łaty i Anny Łaty.

Podczas wernisażu pojawił się listonosz w przedwojennym mundurze, rozdający pocztówki z nagrodzonymi pracami oraz zespół muzyczny.

Jako ciekawostkę warto dodać, że praca Weroniki Pietrzak w formie pocztówki jest już w sprzedaży w punktach pocztowych w całej Polsce, co można odnotować za ogromny sukces dziewczynki.

Źródło: www.facebook.pl/rydzyna.official

1 thought on “Wernisaż w Warszawie”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u