Andrzejki w „Złotej jesieni”
Stowarzyszenie Emerytow i Rencistów „Złota Jesień” 22 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział
27 listopada 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Stowarzyszenie Emerytow i Rencistów „Złota Jesień” 22 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział 85 osób.






















































