Rydzyna24
Wiadomości

Andrzejki w „Złotej jesieni”

Stowarzyszenie Emerytow i Rencistów „Złota Jesień” 22 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział

27 listopada 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Andrzejki w „Złotej jesieni”

Stowarzyszenie Emerytow i Rencistów  „Złota Jesień” 22 listopada w Oazie spotkało się  z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział 85 osób.

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane