Rydzyna24
Wiadomości

Andrzejki „Złotej Jesieni”

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” 21 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział

22 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Andrzejki „Złotej Jesieni”

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” 21 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział prawie 100 osób.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane