Andrzejki „Złotej Jesieni”
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” 21 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział
22 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” 21 listopada w Oazie spotkało się z okazji andrzejek. W zabawie wzięło udział prawie 100 osób.




















































