Bawili się na Rynku
Pierwszy w tym roku i wyjątkowy „Taneczny Piątek” już za nami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Od 18:00 dla wszystkich
14 lipca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Pierwszy w tym roku i wyjątkowy „Taneczny Piątek” już za nami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Od 18:00 dla wszystkich było nie miara wrażeń przy muzyce zespołu EMARO.
[YT]gaUgOs7BnzE[/YT]

































