Rydzyna24
Wiadomości

Bawili się na Rynku

Pierwszy w tym roku i wyjątkowy „Taneczny Piątek” już za nami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Od 18:00 dla wszystkich

14 lipca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Bawili się na Rynku

Pierwszy w tym roku i wyjątkowy „Taneczny Piątek” już za nami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Od 18:00  dla  wszystkich było nie miara wrażeń przy muzyce zespołu EMARO.

[YT]gaUgOs7BnzE[/YT]

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane