Rydzyna24
Wiadomości

Bycze flagowanie w Rydzynie

Podobnie jak w latach ubiegłych ruszyło wielkie flagowanie Unii Leszno. Zawodnicy Unii Leszno i redakcja Radia Elka ruszyła z biało –

30 sierpnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Bycze flagowanie w Rydzynie

Podobnie jak w latach ubiegłych ruszyło wielkie flagowanie Unii Leszno. Zawodnicy Unii Leszno i redakcja Radia Elka ruszyła z biało – niebieskimi flagami.

Na Rynku pojawił się całkiem spory tłum zainteresowanych. Nie tylko zagorzali kibice Unii, ale i ludzie z dziećmi, czy młodzież zdecydowała się spędzić południe w towarzystwie żużlowców.

To ciekawa akcja marketingowa klubu, która pozwala na stworzenie dobrej atmosfery nie tylko na stadionie.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane