Rydzyna24
Wiadomości

„Byliśmy gościnnie w Rydzynie na Święta. Tutaj jest pięknie”

Rydzyna może zachwycić. Do redakcji odezwały się osoby, które były gościnnie w Rydzynie i bardzo im się spodobało nasze miasteczko.

29 grudnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
„Byliśmy gościnnie w Rydzynie na Święta. Tutaj jest pięknie”

Rydzyna może zachwycić. Do redakcji odezwały się osoby, które były gościnnie w Rydzynie i bardzo im się spodobało nasze miasteczko. Podzielili się z nami swoim filmem.

„Byliśmy gościnnie w Rydzynie na Święta. Tutaj jest pięknie”

[WIDEO]443[/WIDEO]

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane