Rydzyna24
Wiadomości

Czy to absurd drogowy?

Wyjeżdżając ze strefy przemysłowej w Rydzynie w ulicę Kościuszki, jesteśmy na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ale na jezdni jest

11 czerwca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Czy to absurd drogowy?

Wyjeżdżając ze strefy przemysłowej w Rydzynie w ulicę Kościuszki, jesteśmy na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ale na jezdni jest namalowany znak poziomy P-12, który oznacza linię bezwzględnego zatrzymania – stop.

Czy to ma sens, jeśli nie ma znaku pionowego?

 P-12

linia bezwzględnego zatrzymania – stop

wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w związku ze znakami pionowymi B-20 lub B-32
ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane