Rydzyna24
Wiadomości

Do „Tarlangu” wiaduktem

Po kilku miesiącach utrudnień mieszkańcy Tarnowej Łąki mogą odetchnąć z ulgą. Zakończyły się prace, związane z budową wiaduktu

7 sierpnia 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Do „Tarlangu” wiaduktem

Po kilku miesiącach utrudnień mieszkańcy Tarnowej Łąki mogą odetchnąć z ulgą. Zakończyły się prace, związane z budową wiaduktu pomiędzy Kłodą a ich miejscowością.

W końcu można przejechać wiaduktem nad drogą S5, co oznacza koniec utrudnień komunikacyjnych.

Niestety, nie jest tak idealnie, jakby się wydawało. Budowa nadwyrężyła stan drogi powiatowej. Mieszkańcy skarżą się na powstałe zniszczenia. To kładzie cień na radość z nowopowstałego wiaduktu.

[WIDEO]241[/WIDEO]

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane