Dożynki w Tarnowej Łące
Nie rób smutnej minki, kiedy są dożynki. Tym razem to Tarnowa Łąka podziękowała za plony.Za świetlicą wiejską spotkali się mieszkańcy
18 sierpnia 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Nie rób smutnej minki, kiedy są dożynki. Tym razem to Tarnowa Łąka podziękowała za plony.
Za świetlicą wiejską spotkali się mieszkańcy i zaproszeni goście. Dla wszystkich były przygotowane atrakcje. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcach, a ci nieco starsi na rodeo.
Zapraszamy do foto- i videorelacji. Warto obejrzeć, co się działo.
[WIDEO]242[/WIDEO]































































