e-ZLA Elektroniczne zwolnienia lekarskie
Od 1 grudnia br. pacjenci będą mieli wystawiane tylko elektroniczne zwolnienia lekarskie. Na chwilę obecną do ZUS w województwie wielkopolskim
22 listopada 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Od 1 grudnia br. pacjenci będą mieli wystawiane tylko elektroniczne zwolnienia lekarskie. Na chwilę obecną do ZUS w województwie wielkopolskim wpływa 20 tys. zwolnień elektronicznych tygodniowo. E-ZLA to dla chorych korzystne rozwiązanie. Informacja prasowa ZUS w załączniku poniżej.