Rydzyna24
Wiadomości

Festyn charytatywny na Górnej

Warto robić coś dobrego, a jeśli przy tym można się bawić – jeszcze lepiej. Ponad 3 tysiące złotych zebrano dla Jakuba i Zuzi podczas

2 lipca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Festyn charytatywny na Górnej

Warto robić coś dobrego, a jeśli przy tym można się bawić – jeszcze lepiej. Ponad 3 tysiące złotych zebrano dla Jakuba i Zuzi podczas festynu w Gostyniu na ulicy Górnej.

Na przybyłych czekało dużo zabawy i mnóstwo atrakcji i oczywiście coś na ząb.

Piknik charytatywny pokazał po raz kolejny, że dobra organizacja i współpraca pozwala na wywołanie uśmiechu na twarzach najmłodszych.

Zapraszamy do fotorelacji z imprezy.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane