Rydzyna24
Wiadomości

Film „Nie mów nikomu” nie przeszedł bez echa

Na stronie fejsbukowej parafii pw. św. Stanisława w Rydzynie została opublikowana homilia, zawierająca komentarz do filmu Sekielskiego,

20 maja 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Film „Nie mów nikomu” nie przeszedł bez echa

Na stronie fejsbukowej parafii pw. św. Stanisława w Rydzynie została opublikowana homilia, zawierająca komentarz do filmu Sekielskiego, pt. „Nie mów nikomu”. Dokument porusza tematykę pedofilii i jej ofiar w Kościele katolickim.

Księża z Rydzyny nie stwierdzili, że „nie oglądają byle czego” i postanowili odnieść się do wskazanego obrazu.

Warto zapoznać się z opinią.

https://www.facebook.com/parafiarydzyna/videos/427246974490203/

video: facebook.com/parafiarydzyna

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane