Rydzyna24
Wiadomości

Gmina modernizuje kolejny staw

Kolejny staw będzie przebudowany. Tym razem chodzi o akwen w Nowej Wsi.Modernizacja dotyczy stawu, znajdującego się na końcu wsi na

5 lutego 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Gmina modernizuje kolejny staw

Kolejny staw będzie przebudowany. Tym razem chodzi o akwen w Nowej Wsi.

Modernizacja dotyczy stawu, znajdującego się na końcu wsi na wylocie na Pawłowice. Jak udało nam się dowiedzieć, radni postanowili przeznaczyć na ten cel 20 tys. zł.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane