Rydzyna24
Wiadomości

Harcerze zasiedli przy wigilijnym stole

Jest już tradycją, że członkowie 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego wspólnie spędzają czas na wigilijno

30 grudnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Harcerze zasiedli przy wigilijnym stole

Jest już tradycją, że członkowie 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego wspólnie spędzają czas na wigilijno – noworocznym spotkaniu. Tegoroczne spotkanie zostało zorganizowane w Remizie OSP Dąbcze. Wszystkich zebranych wraz z gośćmi: członkiem Rady Chorągwi Wielkopolskiej ZHP dh hm Wojciechem Jędrzejczakiem, byłym komendantem hufca ZHP Leszno -dh hm Rafałem Maćkowiakiem oraz seniorem dąbieckiego harcerstwa dh phm Edwardem Matyją przywitał drużynowy dh Kamil Jankowski.

W części oficjalnej jedna z najmłodszych członkiń złożyła Przyrzeczenie Harcerskie a dh Kamil Zobowiązanie Instruktorskie. Następnie wszyscy częstowali się przygotowanymi przez rodziców potrawami.

Nie zabrakło także prezentów i życzeń na kolejny rok.

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane