Kolejne nagrody dla plastyków
SPORT W SZAROŚCISzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie była organizatorem XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sport
28 maja 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ

SPORT W SZAROŚCI
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie była organizatorem XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sport w szarości”. Na konkurs napłynęło 2257 prac z terenu całej Polski. Z Rydzyńskiego Ośrodka Kultury Nagrodę Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu otrzymała Anna Sznycer, natomiast Tadeusz Jaskulski otrzymał Nagrodę Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Wyróżnienia przyznano Agnieszce Stachowiak oraz Lenie Staniszewskiej. Wyróżnienie honorowe w postaci kwalifikacji na wystawę otrzymały Zuzanna Maćkowiak, Agata Wawrzynowicz i Marta Jabczyńska.







