Rydzyna24
Wiadomości

Kolejne śmieci w lesie

Nielegalne wysypiska śmieci to już plaga. Tym razem zostaliśmy poinformowani o kolejnym nielegalnym wysypisku śmieci przy lesie w Tarnowej

17 sierpnia 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Kolejne śmieci w lesie

Nielegalne wysypiska śmieci to już plaga. Tym razem zostaliśmy poinformowani o kolejnym nielegalnym wysypisku śmieci przy lesie w Tarnowej Łące.

Temat ekologii jest bliski wielu naszym czytelnikom i warto się zastanowić, w jaki sposób rozwiązać problem.

Może warto zainwestować w fotopułapki. Takie rozwiązania zastosowano między innymi w Lesznie. Zainstalowanie ich w newralgicznych miejscach pomogłoby w uchwyceniu sprawców.

Dobrym pomysłem jest też zamontowanie większej ilości koszy na śmieci.

Wyrzucanie odpadów w lesie to nie tylko kwestia sumienia. To sprawa nas wszystkich.

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane