Rydzyna24
Wiadomości

Kolejne śmieci w lesie

W lesie miedzy Dąbczem a Nową Wsią możemy znaleźć dwa wysypiska. Jedno w dole przy samej drodze a drugie około 50 m w głąb lasu.Widać,

2 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Kolejne śmieci w lesie

W lesie miedzy Dąbczem a Nową Wsią możemy znaleźć dwa  wysypiska. Jedno w dole przy samej drodze a drugie około 50 m w głąb lasu.

Widać, że do obu dziur od lat wsypywane są śmieci różnego pochodzenia.

Przypominamy, że wszystko, co znajduje się w tych miejscach, można odwieźć za darmo do PSZOK.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane