Kolejne śmieci w lesie
W lesie miedzy Dąbczem a Nową Wsią możemy znaleźć dwa wysypiska. Jedno w dole przy samej drodze a drugie około 50 m w głąb lasu.Widać,
2 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

W lesie miedzy Dąbczem a Nową Wsią możemy znaleźć dwa wysypiska. Jedno w dole przy samej drodze a drugie około 50 m w głąb lasu.
Widać, że do obu dziur od lat wsypywane są śmieci różnego pochodzenia.
Przypominamy, że wszystko, co znajduje się w tych miejscach, można odwieźć za darmo do PSZOK.


















