„Kopciuszek” w wykonaniu drugoklasistów z Rydzyny
W sobotę 23 marca uczniowie klasy 2a oraz 2c na scenie Rydzyńskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu
26 marca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

W sobotę 23 marca uczniowie klasy 2a oraz 2c na scenie Rydzyńskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali swoje zdolności aktorskie w przedstawieniu pt. „Kopciuszek”. Po występie na licznie przybyłych gości czekał kiermasz oraz poczęstunek.
Rodzice zaangażowali w przygotowanie kiermaszu, a uczniowie należących do szkolnego Wolontariatu Zwiastuny pomogli w organizacji.
[YT]ZQDwaYljWYE[/YT]











































































