Rydzyna24
Wiadomości

Mikołaj odwiedził Robczysko

Święty Mikołaj odwiedził kolejną wieś. Na świetlicę wiejską w Robczysku licznie przybyły dzieci i dorośli. Sala była wypełniona

18 grudnia 2018·1 MIN·11 WYŚWIETLEŃ
Mikołaj odwiedził Robczysko

Święty Mikołaj odwiedził kolejną wieś. Na świetlicę wiejską w Robczysku licznie przybyły dzieci i dorośli. Sala była wypełniona po brzegi .

Oczekiwanie na gościa wspólnym kolędowaniem i gra na saksofonie umilali Jakub Świadek i Amadeusz Groń.

Mikołajkowe spotkanie odbyło się zaangażowaniu sołtysa wsi oraz wszystkich „elfów – pomocników”.

[WIDEO]299[/WIDEO]

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane