Rydzyna24
Wiadomości

Mistrzostwa Szkoły w tańcu grupowym

20 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym mistrzostwa. Na hali sportowej rywalizowały ze sobą drużyny z klas 6, 7 SP i 2 gimnajlnej,

21 czerwca 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Mistrzostwa Szkoły w tańcu grupowym

20 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym mistrzostwa. Na hali sportowej rywalizowały ze sobą drużyny z klas 6, 7 SP i 2 gimnajlnej, które walczyły o tytuł mistrzowski. Poziom zawodów był wyysoki, drużyny przygotowały się choreograficznie, ale nie tylko każda klasa zadbała o oprawę wizerunkową, były cekiny na twarzy, specjalne fryzury, makijaże oraz stroje. Po zaciętej i wyrównanej walce wygrały dziewczyny z klasy 6a, które otrzymały piękny przechodni puchar oraz dyplom, drugie miejsce zajęła 2a gimnazjalna, trzecie przypadło uczennicom 7a.

źródło: facebook.com/Sport-SP-Rydzyna

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane