Rydzyna24
Wiadomości

Naczelnik OSP Dąbcze uhonorowany

Dnia 11 maja br. naczelnik OSP z Dąbcza, p. Marek Rybiński, miał przyjemność odebrać wyróżnienie podczas powiatowo-wojewódzkich

15 maja 2019·1 MIN·21 WYŚWIETLEŃ
Naczelnik OSP Dąbcze uhonorowany

Dnia 11 maja br.  naczelnik OSP z Dąbcza, p. Marek Rybiński, miał przyjemność odebrać wyróżnienie podczas powiatowo-wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka w Lądku.

Naczelnik został uhonorowany jako działacz Wielkopolski Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP roku 2018.

„Chciałbym bardzo podziękować Żonie, rodzinie, Druhnom i Druhom z OSP Dąbcze, a także osobą dzięki, którym zostałem nominowany w tej kategorii. Jest mi niezmiernie miło że mogłem odebrać to wyróżnienie” – mówi  Naczelnik OSP Dąbcze Marek Rybiński.

Gratulujemy!

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane