Nowa syrena w OSP Rydzyna
Na budynku OSP w Rydzynie zamontowano nową syrenę.- Będzie ją słychać wszędzie dookoła – zapewniają ochotnicy z Rydzyny. – Na
1 lipca 2019·1 MIN·6 WYŚWIETLEŃ

Na budynku OSP w Rydzynie zamontowano nową syrenę.
– Będzie ją słychać wszędzie dookoła – zapewniają ochotnicy z Rydzyny. – Na pewno do połowy Dąbcza i w całej Kłodzie
Poprzednia syrena od kilku miesięcy była uszkodzona i była podarowana przez przedsiębiorstwo z Kłody.
