Rydzyna24
Wiadomości

Oddaj krew dla 4-letniej Magdy

Z okazji Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie odbędzie się zbiórka krwi.Akcja odbędzie

8 maja 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ
Oddaj krew dla 4-letniej Magdy

Z okazji Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie odbędzie się zbiórka krwi.

Akcja odbędzie się przy Hali sportowej w Rydzynie w dniu 10.05.2019 r.

UWAGA!

Cała zbiórka krwi z „WAMPIRIADY” zostanie przekazana dla chorej 4-letniej Magdaleny Gierlik.

Dziewczynka cierpi na białaczkę limfoblastyczną. Przebywa na oddziale hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane