Rydzyna24
Wiadomości

Odwiedzili kilka miejscowości w gminie Rydzyna

16.09.2018 odbyła się rowerówka zorganizowana przez przewodniczącą Samorządu Mieszkańców i stowarzyszenie „Złota Jesień”.W wydarzeniu

22 września 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Odwiedzili kilka miejscowości w gminie Rydzyna

16.09.2018 odbyła się rowerówka zorganizowana przez przewodniczącą Samorządu Mieszkańców i stowarzyszenie „Złota Jesień”.

W wydarzeniu wzięło udział 40 osób. Trasa rozpoczęła i zakończyła się w Rydzynie. Przebiegała kolejno przez Nową Wieś, Pawłowice, Robczysko, Przybiń, skąd mieszkańcy udali się do Tworzanic. Tam na uczestników czekało ognisko, przygotowane przez sołtysa Pawelskiego oraz panów Kruczka i Szynkę.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane