Rydzyna24
Wiadomości

Ognisko z 10 DH „Włóczykije” z Dąbcza

Tradycją stało się już, że harcerze i harcerki oraz ich najbliżsi spotykają się wspólnie na ognisku podsumowującym cały rok harcerskiej

22 czerwca 2019·1 MIN·10 WYŚWIETLEŃ
Ognisko z 10 DH „Włóczykije” z Dąbcza

Tradycją stało się już, że harcerze i harcerki oraz ich najbliżsi spotykają się wspólnie na ognisku podsumowującym cały rok harcerskiej pracy. W tym roku dołączyła Gromada Zuchowa „Pracowite Mrówki” również z Dąbcza.  Było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, gotowanym kiślem oraz jajecznicą. W trakcie spotkania omówiono wakacyjne plany. Druhny i druhowie z 10 Drużyny Harcerskiej „Włóczykije” im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu od 1 lipca będą wypoczywać na obozie w Pasterce  wspólnie z drużynami z Ponieca i Krobi.

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane